KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 13546283
nr 1354 6283
Gravyr
Venus, 1800-tal. Motivet: 54x39 cm
Kondition: missfärgningar
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 18:19:45
100 kr
200 kr
250 kr
Gravyr
Kondition: missfärgningar
nr 1354 6283
Gravyr
Kondition: missfärgningar
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 300 kr |
måndag 19 oktober 2020 |